فروش جدید محصولات روپس

محصولات مراقبت از خودرو شامل طیف گسترده‌ای از کالاها و ابزارها هستند که هر یک با ویژگی‌ها و عملکرد منحصر به فرد خود، به نوعی خاص از آن نگهداری می‌کنند. در ادامه چند نمونه از انواع ژل پولیش روپس را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین محصولات روپس معرفی کرده و ویژگی‌ها و مشخصات هر یک را بررسی خواهیم کرد.

 

محصولات روپس

انواع دستگاه پولیش اوربیتال روپس و مدل‌های مختلف ژل‌های پولیش، هر یک با ویژگی‌ها و عملکردی خاص نقش مهمی در از بین بردن خطوط و هرگونه ناصافی و همچنین جلا دادن سطوح مختلف آن دارند. ژل پولیش اوربیتال روپس مورد استفاده برای دستگاه‌های پولیش اوربیتال در رنگ‌های گوناگون طراحی شده‌اند و هر یک میزان‌ زبری متفاوتی دارند. درجه‌ی زبری ژل‌های پولیش باید متناسب با نوع خش و زدگی روی سطوح خودرو انتخاب شوند. با آگاهی از ویژگی‌های هر یک از این ژل‌ها می‌توانید مناسب‌ترین مدل آن‌ها را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
تاریخ انقضاء: 58 روز دیگر

فایلهای پیوست

  14٫26 کیلوبایت دانلود
  1٫32 مگابایت دانلود
فروشگاه‌ اینترنتی زاکومارکت,Zacomarket
[شیراز]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : نمایندگی فروش محصولات RUPES، انواع دستگاه پولیش اوربیتال روپس، پولیش اوربیتال روپس-RUPES، انواع دستگاه پولیش روتاری روپس، پولیش روتاری روپس-RUPES، پد پولیش روپس، فروش محصولات سوناکس SONAX آلمان، محصولات مراقبت از خودرو مادرز آمریکا، فروش محصولات پولیش 3M آمریکا، نمایندگی فروش محصولات 3D، نانو سرامیک می وینچی، محصولات سیمونیز آمریکا، نمایندگی فروش روغن موتور TOP1 در شیراز، محصولات سیستم ایکس نانو سرامیک، نمایندگی فروش محصولات ماکیتا، محصولات دیتیلینگ خودرو کچ شیمی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0917-3111985، 0917-7073801، 0938-1705235
بروز رسانی 3 روز پیش